Rúška šatky filtre

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

NANO rúško AGTIVE® so skvelými funkčnými vlastnosťami, opakovateľne použiteľné, antibakteriálne, antivírusové, prateľné, dezinfikovateľné, dvojvrstvové s vreckom na filter a klipom pre fixáciu nosa.
NANO rúško AGTIVE® SPORT za hlavu (nie za uši) s možnosťou nastavenia uchytenia, opakovane použiteľné, prateľné, s vreckom na filtre, so širokým využitím a skvelými vlastnosťami. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží.

Anatomicky vypracované a priliehavé funkčné rúška vo veľkosti pre mužov, ženy aj deti. Strih je maximálne prispôsobený tvarom tváre. Z úpletov z jemného polypropylénu alebo polyesteru obsahujúce nanočastice striebra. Odvádza pot, zaručuje komfort pri športe, práci aj vo voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a čistotu po dlhú dobu. Je ľahko priedušné a použiteľné aj na celodenné nosenie. Účinné látky, teda ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Rúško má certifikáciu CE - zdravotnícky prostriedok.

NANO roušky
 

Multifunkčná šatka tubus nákrčník NANO AGTIVE® opakovane použiteľná, prateľná, dvojvrstvová s vreckom na filter a
šatka AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, prateľná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filter. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží.

Odprevadí a ochráni vás pri všetkých vašich aktivitách pri športe, práci, vo voľnom čase a tiež na vašich cestách, kde jeho vlastnosti najviac vyniknú.

Použité jemné vlákno je takmer nenasiakavé, tým odvádza váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a neškriabe a nedráždi tak pokožku.

Striebro, ktoré je obsiahnuté priamo v polymére vlákna, aktívne obmedzuje množenie baktérií a tým poskytuje trvalú a dlhodobú ochranu. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nespôsobujú alergie. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

 
Naše zdravotnícke výrobky nanorúško, nanošatok spĺňajú normu EN 14683+AC podľa požiadavky mimoriadneho opatrenia MZd z 22.2.2021 vrátane aktualizácie k 1.11.2021 a ďalších o povinnosti nosiť od 25.2.2021 v stanovených priestoroch respirátor alebo obdobný prostriedok ochrany dýchacích ciest.
 
Odporúčame doplniť produkt o nanofiltre na dosiahnutie filtrácie 99,9%.
Rúšká a šatky sú produkty vyrobené z materiálov a nanočasticami, antibakteriálne, antivírusové, dvojvrstvové.
Doplnením nanofiltra vytvoríte tretiu vrstvu a rúška/šatka poskytuje ochranu proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu.
 
Naše rúšká nie sú látkové ani po domácky vyrobené. Vyrábame z overených materiálov podľa noriem platných pre ochranné zdravotné prostriedky.
 
Všetky certifikáty vrátane citovaných noriem nájdete v odkazoch v popise produktu alebo v článku: Certifikace
Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk