NANOSHOP

Spoločnosť NANOSHOP spája výskum a vývoj v oblasti nanotechnológií a vlastnú technologicky vyspelú textilnú výrobu s dlhoročnou tradíciou. Sme špecialisti na trvalo antibakteriálne odevy, t. j. odevy trvalo bez zápachu, vyrobené z vysokokvalitných, väčšinou polypropylénových priadzí obsahujúcich aktívne nanočastice priamo vo vlákne. 

SME ČESKÝ VÝVOJÁR, VÝROBCA A PREDAJCA ŠPIČKOVÉHO FUNKČNÉHO OBLEČENIA

Na trh prinášame a naďalej vyvíjame revolučné výrobky, medzi ktorými vyniká tepelnoizolačné oblečenie, antibakteriálne úplety, spodná bielizeň, funkčná bielizeň, šatky, závesy a tiež ponožky pod našimi vlastnými značkami agtive® a nanosox®. Všetky naše výrobky sú vyrobené v Českej republike a ich vysoká úžitková hodnota zaručuje ich dlhodobé a bezproblémové používanie. 

Naším hlavným cieľom je vaša úplná spokojnosť. Je pre nás cťou a záväzkom obliekať vás...

 


pletenie nanoagentov

  • obsahuje nanočastice striebra (Ag)
  • pre všetky činnosti
  • pre aktívnych ľudí
  • vhodné pre zdravie a hygienu
  • nevadí dlhodobé nosenie
  • odevy sú pevné, dobre vyrobené a nekazia sa
  • šetrné k životnému prostrediu a energii
  • navrhujeme na mieru a staráme sa o ne aj po predaji

Funkční prádlo

 


 

PRODUKTY A SLUŽBY

Produkty agtive® a nanosox® sú vyrobené z jedinečných textilných nanomateriálov a majú revolučné vlastnosti. Ich trvalá antimikrobiálna a antibakteriálna funkcia udržiava prostredie bez zápachu a vy budete mať dlhodobý pocit hygienickej čistoty. Naše výrobky vydržia bez zápachu niekoľko dní nosenia, a preto ich po každom použití nemusíte prať. Vďaka výrobkom najvyššej kvality sa budete vždy cítiť maximálne pohodlne a sucho a budete dlhodobo chránení pred baktériami, potom a zápachom.

 


  

Funkčná spodná bielizeň

Priliehavá multifunkčná spodná bielizeň agtive®je určená pre tých, ktorí chcú udržať svoje telo dlho v suchu, potrebujú rýchlo odvádzať pot od pokožky a zachovať tepelný komfort. Je vhodný nielen na šport, ale aj na prácu, voľný čas a cestovanie. Anatomicky navrhnutá spodná bielizeň NanoBodix® využíva jedinečnú technológiu. Je vyrobená z polypropylénu alebo polyesteru s obsahom nanočastíc striebra, ktoré sú vhodnejšie na odvod potu od tela ako prírodné textilné materiály.

NanoSox

 


 

Antibakteriálne ponožky

Vyrábame aj funkčné antibakteriálne ponožky pod našou vlastnou značkou nanosox®. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sú tieto anatomicky tvarované ponožky a podkolienky vhodné na náročné pracovné činnosti, ale aj na bežné nosenie pri športe, cestovaní alebo turistike. Obsahujú nanočastice striebra, sú antibakteriálne a protiplesňové, potláčajú pôsobenie baktérií, nedráždia, nespôsobujú alergické reakcie a zabraňujú zápachu nôh.

 


B2B

 

Veľkoobchod (B2B)

Vieme, že na činnosť veľkoobchodníka sú kladené veľké nároky. Vaši zákazníci očakávajú presnosť, kvalitu a konkurencieschopné ceny. Vieme tiež, že spoľahlivý výrobca, ktorý dodáva načas, udržiava tovar na sklade a má transparentnú cenovú politiku, je veľkým prínosom pre vaše podnikanie. My sme takýto výrobca. Kontaktujte nás.

 


 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk