NANOSHOP

Spoločnosť NANOSHOP spája výskum a vývoj v oblasti nanotechnológií a vlastnú technologicky vyspelú textilnú výrobu s dlhoročnou tradíciou. Sme špecialisti na trvalo antibakteriálne odevy, t. j. odevy trvalo bez zápachu, vyrobené z vysokokvalitných, väčšinou polypropylénových priadzí obsahujúcich aktívne nanočastice priamo vo vlákne. 

SME ČESKÝ VÝVOJÁR, VÝROBCA A PREDAJCA ŠPIČKOVÉHO FUNKČNÉHO OBLEČENIA

Na trh prinášame a naďalej vyvíjame revolučné výrobky, medzi ktorými vyniká tepelnoizolačné oblečenie, antibakteriálne úplety, spodná bielizeň, funkčná bielizeň, šatky, závesy a tiež ponožky pod našimi vlastnými značkami agtive® a nanosox®. Všetky naše výrobky sú vyrobené v Českej republike a ich vysoká úžitková hodnota zaručuje ich dlhodobé a bezproblémové používanie. 

Naším hlavným cieľom je vaša úplná spokojnosť. Je pre nás cťou a záväzkom obliekať vás...

 


pletenie nanoagentov

  • obsahuje nanočastice striebra (Ag)
  • pre všetky činnosti
  • pre aktívnych ľudí
  • vhodné pre zdravie a hygienu
  • nevadí dlhodobé nosenie
  • odevy sú pevné, dobre vyrobené a nekazia sa
  • šetrné k životnému prostrediu a energii
  • navrhujeme na mieru a staráme sa o ne aj po predaji

Funkční prádlo

 


 

PRODUKTY A SLUŽBY

Produkty agtive® a nanosox® sú vyrobené z jedinečných textilných nanomateriálov a majú revolučné vlastnosti. Ich trvalá antimikrobiálna a antibakteriálna funkcia udržiava prostredie bez zápachu a vy budete mať dlhodobý pocit hygienickej čistoty. Naše výrobky vydržia bez zápachu niekoľko dní nosenia, a preto ich po každom použití nemusíte prať. Vďaka výrobkom najvyššej kvality sa budete vždy cítiť maximálne pohodlne a sucho a budete dlhodobo chránení pred baktériami, potom a zápachom.

 


  

Funkčná spodná bielizeň

Priliehavá multifunkčná spodná bielizeň agtive®je určená pre tých, ktorí chcú udržať svoje telo dlho v suchu, potrebujú rýchlo odvádzať pot od pokožky a zachovať tepelný komfort. Je vhodný nielen na šport, ale aj na prácu, voľný čas a cestovanie. Anatomicky navrhnutá spodná bielizeň NanoBodix® využíva jedinečnú technológiu. Je vyrobená z polypropylénu alebo polyesteru s obsahom nanočastíc striebra, ktoré sú vhodnejšie na odvod potu od tela ako prírodné textilné materiály.

NanoSox

 


 

Antibakteriálne ponožky

Vyrábame aj funkčné antibakteriálne ponožky pod našou vlastnou značkou nanosox®. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sú tieto anatomicky tvarované ponožky a podkolienky vhodné na náročné pracovné činnosti, ale aj na bežné nosenie pri športe, cestovaní alebo turistike. Obsahujú nanočastice striebra, sú antibakteriálne a protiplesňové, potláčajú pôsobenie baktérií, nedráždia, nespôsobujú alergické reakcie a zabraňujú zápachu nôh.

 


B2B

 

Veľkoobchod (B2B)

Vieme, že na činnosť veľkoobchodníka sú kladené veľké nároky. Vaši zákazníci očakávajú presnosť, kvalitu a konkurencieschopné ceny. Vieme tiež, že spoľahlivý výrobca, ktorý dodáva načas, udržiava tovar na sklade a má transparentnú cenovú politiku, je veľkým prínosom pre vaše podnikanie. My sme takýto výrobca. Kontaktujte nás.

 


 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk