NANOSHOP

NANOSHOP spája výskum a vývoj v oblasti nanotechnológií a technologicky vyspelú textilnú výrobu s dlhoročnou tradíciou. Sme špecialisti na permanentne antibakteriálné, teda trvalo bezzápachové odevy vyrobené z vysoko kvalitných, väčšinou polypropylénových, priadzí obsahujúcich aktívne nanočastice priamo vo vlákne.

JSME ČESKÝ VÝVOJCA, VÝROBCA A PREDAJCA ŠPIČKOVÝCH FUNKČNÝCH ODEVOV

Prinášame na trh a stále rozvíjame revolučný výrobky, medzi ktorými vynikajú termoizolačné odevy, antibakteriálne úplety, spodná bielizeň, funkčná bielizeň, šatky, rúška a tiež ponožky pod vlastnými značkami agtive® a nanosox®.  Všetky naše produkty sú vyrobené v Českej republike a ich vysoká úžitková hodnota vám zaistí ich dlhodobé a bezproblémové používanie.

Vaša úplná spokojnosť je našim primárnym cieľom.  Je pre nás cťou a záväzkom vás obliekať ...

 


nanoagent úplet

  • obsahuje nanočastice striebra (Ag)
  • pre všetky aktivity
  • pre aktívnych ľudí
  • nevadí dlhodobé nosenie
  • odev pevný, kvalitne vyrobený a neničí sa
  • šetrí životné prostredie a energiu
  • staráme sa aj po predaji

Funkční prádlo

 


 

VÝROBKY A SLUŽBY

Výrobky agtive® a nanosox® sú z unikátnych textilných nanomateriálov a majú revolučné vlastnosti.  Ako permanentne antimikrobiálne a antibakteriálne udržujú bezzápachové prostredie a Vy vďaka nemu budete mať dlhodobý pocit hygienickej čistoty.  Naše produkty vydržia bez zápachu aj niekoľko dní nosenia a nemusia sa teda prať po každom použití.  Vďaka našim špičkovým výrobkom sa budete vždy cítiť maximálne pohodlne a v suchu, dlhodobo chránení od baktérií, potu aj zápachu.

 


  

Funkční prádlo

Přiléhavá multi-funkčná bielizeň agtive® je určená pre všetkých, ktorí chcú svoje telo dlhodobo udržať v suchu, potrebujú od pokožky rýchlo odviesť pot a zároveň si udržať tepelný komfort. Je vhodná nielen pri športe, ale aj pri práci, vo voľnom čase a pri cestovaní. Anatomicky vypracované bielizeň využíva unikátnej technológie. Je vyrobená z polypropylénu alebo polyesteru obsahujúceho nanočastice striebra, ktoré sú pre odvod potu od tela vhodnejšie ako prírodné textilné materiály.

NanoSox

 


 

Antibakteriálné ponožky

Vyrábame tiež funkčné antibakteriálne ponožky pod vlastnou značkou nanosox®. Tieto anatomicky tvarované ponožky a podkolienky sú vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vhodné pre náročné pracovné aktivity, ale aj pre bežné nosenie pri športe, cestovaní či turistike. Obsahujú nanočastice striebra, sú antibakteriálne a antimykotické - potláčajú preto pôsobenie baktérií, nedráždi, nevyvolávajú alergické reakcie a zabraňujú zápachu nôh.

 


B2B

 

Velkoobchodný predaj (B2B)

 

Vieme, že na činnosť veľkoobchodníka sú kladené veľké nároky. Vaši zákazníci očakávajú presnosť, kvalitu a k tomu konkurenčné ceny.  Vieme tiež, že veľkou pomocou vo Vašej činnosti je spoľahlivý výrobca, ktorý dodáva včas, drží tovar skladom a má priehľadnú cenovú politiku. My takýmto výrobcom sme. Kontaktujte nás.

 


 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk