Certifikácia

Všetky naše výrobky sa vyrábajú v Českej republike a ich vysoká úžitková hodnota zaručuje dlhodobé a bezproblémové používanie. Pracujeme výlučne s kvalitnými testovanými materiálmi vyrobenými v EÚ.

 


VRECKOVKY A ŠATKY

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


ASSURANCE

vydané podľa čl. 13 ods. 5 zákona č. 22/1997 Z. z. a jeho novely, a najmä odporúčania Komisie EÚ 2020/403 z 13. marec 2020

V súlade s vyššie uvedeným zákonom a odporúčaním vydávame toto uistenie, že na nami vyrábaný výrobok bolo vydané vyhlásenie o zhode, ktoré bolo vypracované na základe protokolov o skúškach použitých materiálov. 

Zdravotnícky výrobok:

  • AGTIVE® NANO drapéria

v súlade s týmito odvodenými typmi:

  • Rúška AGTIVE® FIX NANO
  • Šatka AGTIVE® NANO
  • NANO záves AGTIVE® SPORT
  • NANO šál AGTIVE® SPORT

Výrobok spĺňa všetky požiadavky podľa normy EN 14683 + AC.

Výrobok prešiel zdravotným hodnotením SZU zo dňa 9.10.2020 CTZB č. 187-10478/20-191-193 ako bezpečné.

Výrobky boli navrhnuté, vyrobené a schválené v súlade s vyššie uvedenými zákonmi, smernicami a normami ČSN EN a spĺňajú požiadavky na označenie CE.

Bola testovaná podľa normy ISO 10993-5 a použité materiály, nano-látky a nanofiltre sú bakteriologicky a cytotoxicky bezpečné a podľa našich odporúčaní sú bezpečné pre používateľov .


FILTRY

Certifikace FILTR


Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom bola certifikovaná (VFE - Viral Filtration Efficiency) uznávanou spoločnosťou Nelson Labs v USA. Je to tenká textília s nanovláknovou štruktúrou. Používatelia si ho môžu dať do látkového závesu, aby sa chránili po celý deň. Je ľahká a vysoko priedušná, takže sa v nej lepšie dýcha. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosť dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Celá výroba prebieha v Českej republike. Doba účinnosti materiálu je stanovená na 12 hodín. V porovnaní s konkurenciou sa líši predovšetkým vysokou priedušnosťou, konkrétne 200 l/m²/s.
Nanofiltre sú určené na vkladanie do textilných závesov. Filter má certifikát CE a je uvedený na zozname SÚKL ako príslušenstvo zdravotníckej pomôcky.
Na tomto odkaze nájdete protokoly VFE, BFE a PFE od spoločnosti Nelson Labs a vyhlásenie o zhode (CE).
NANO filtrace

OBLEČENIE


Nami predávanéodevy a viacúčelová bielizeň spĺňajú podmienky metodického odporúčania č. 1/2000 pre odevy, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s ľudským telom cez pokožku, sú v súlade s príslušnými predpismi a sú bezpečné v súlade so stanovenými odporúčaniami.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk