Certifikácia

Všetky naše výrobky sa vyrábajú v Českej republike a ich vysoká úžitková hodnota zaručuje dlhodobé a bezproblémové používanie. Pracujeme výlučne s kvalitnými testovanými materiálmi vyrobenými v EÚ.

 


VRECKOVKY A ŠATKY

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


ASSURANCE

vydané podľa čl. 13 ods. 5 zákona č. 22/1997 Z. z. a jeho novely, a najmä odporúčania Komisie EÚ 2020/403 z 13. marec 2020

V súlade s vyššie uvedeným zákonom a odporúčaním vydávame toto uistenie, že na nami vyrábaný výrobok bolo vydané vyhlásenie o zhode, ktoré bolo vypracované na základe protokolov o skúškach použitých materiálov. 

Zdravotnícky výrobok:

  • AGTIVE® NANO drapéria

v súlade s týmito odvodenými typmi:

  • Rúška AGTIVE® FIX NANO
  • Šatka AGTIVE® NANO
  • NANO záves AGTIVE® SPORT
  • NANO šál AGTIVE® SPORT

Výrobok spĺňa všetky požiadavky podľa normy EN 14683 + AC.

Výrobok prešiel zdravotným hodnotením SZU zo dňa 9.10.2020 CTZB č. 187-10478/20-191-193 ako bezpečné.

Výrobky boli navrhnuté, vyrobené a schválené v súlade s vyššie uvedenými zákonmi, smernicami a normami ČSN EN a spĺňajú požiadavky na označenie CE.

Bola testovaná podľa normy ISO 10993-5 a použité materiály, nano-látky a nanofiltre sú bakteriologicky a cytotoxicky bezpečné a podľa našich odporúčaní sú bezpečné pre používateľov .


FILTRY

Certifikace FILTR


Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom bola certifikovaná (VFE - Viral Filtration Efficiency) uznávanou spoločnosťou Nelson Labs v USA. Je to tenká textília s nanovláknovou štruktúrou. Používatelia si ho môžu dať do látkového závesu, aby sa chránili po celý deň. Je ľahká a vysoko priedušná, takže sa v nej lepšie dýcha. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosť dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Celá výroba prebieha v Českej republike. Doba účinnosti materiálu je stanovená na 12 hodín. V porovnaní s konkurenciou sa líši predovšetkým vysokou priedušnosťou, konkrétne 200 l/m²/s.
Nanofiltre sú určené na vkladanie do textilných závesov. Filter má certifikát CE a je uvedený na zozname SÚKL ako príslušenstvo zdravotníckej pomôcky.
Na tomto odkaze nájdete protokoly VFE, BFE a PFE od spoločnosti Nelson Labs a vyhlásenie o zhode (CE).
NANO filtrace

OBLEČENIE


Nami predávanéodevy a viacúčelová bielizeň spĺňajú podmienky metodického odporúčania č. 1/2000 pre odevy, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s ľudským telom cez pokožku, sú v súlade s príslušnými predpismi a sú bezpečné v súlade so stanovenými odporúčaniami.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk