Certifikácia

Všetky naše produkty sú vyrobené v Českej republike a ich vysoká úžitková hodnota vám zaistí ich dlhodobé a bezproblémové používanie. Pracujeme výhradne s kvalitnými testovanými materiálmi vyrobenými v EÚ.

 


RÚŠKA A ŠATKY

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


UISTENIE

vydané podľa ust. § 13 ods. 5 zákona č. 22/1997 a dodatkov, a najmä odporúčania Komisie EÚ 2020/403 z 13. marca 2020

 V súlade s vyššie uvedeným zákonom a odporúčaním vydávame toto ubezpečenie o tom, že nami vyrábaný výrobok má uverejnené vyhlásenie o zhode, ktoré bolo spracované na základe skúšobných protokolov použitých materiálov.

Zdravotnícky výrobok:

  • NANO rúško AGTIVE®

v zhode aj s nasledujúcimi odvodenými typmi:

  • NANO rúško AGTIVE® FIX
  • NANO šatka AGTIVE®
  • NANO rúško AGTIVE® SPORT
  • NANO šatka AGTIVE® SPORT

Výrobok spĺňa všetky požiadavky podľa STN EN 14683 + AC.

Výrobok prešiel zdravotným posudkom SZU z 9.10.2020 č. CTZB 187-10478 / 20-191-193 ako bezpečný.

Výrobky boli navrhnuté, vyrobené a schvaľované podľa uvedených zákonov, smerníc a ČSN EN noriem a zodpovedajú požiadavkám na udelenie značky CE.

Bol skúšaný podľa ČSN ISO 10993-5 a použité materiály, nanolátky a nanofiltr sú bakteriologicky a citotoxkicky nezávadné a podľa nami vydaných odporúčania sú pre užívateľov bezpečné.


FILTRE

Certifikace FILTR


Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom potvrdila certifikátom (VFE - Viral Filtration Efficiency) rešpektovaná laboratória Nelson Labs v USA. Jedná sa o tenkú textíliu obsahujúcu nanovlákennou štruktúru. Užívatelia si ho môžu vložiť do látkoveho rúška, a chrániť sa tak celý deň. Je ľahký a vysoko priedušný, takže uľahčuje dýchanie. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosti dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Všetka výroba prebieha v SR. Doba účinnosti materiálu je stanovená na 12 hodín. Oproti konkurencii sa líšia předevší vysokou mierou priedušnosti, a to 200 l / m² / s.
Nanofiltry sú určené pre vkladanie do textilných rúšok. Filter má certifikáciu CE a je vedený na ŠÚKL ako príslušenstvo zdravotníckej pomôcky.

V odkaze nájdete protokoly VFE, BFE a PFE z Nelson Labs a vyhlásenie o zhode (CE).

 
NANO filtrace

ODEVY


Odevy a viacúčelové prádlo nami uvádzané na trh, spĺňajú podmienky metodického odporúčania SKÚ č. 1/2000 pre odevy, ktoré prichádzajú do priameho styku s ľudským organizmom prostredníctvom kože, spĺňajú príslušné predpisy a sú pri dodržaní stanovených odporúčaní bezpečné.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk