GOLF

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

agtive® GOLF - funkčné oblečenie

Výrobky GOLF sú vrchné oblečenie na šport a bežné nosenie. Spájajú vlastnosti spodnej bielizne a športového oblečenia. Nosia sa priamo na tele, ale vďaka dômyselnému dizajnu, odolnosti voči nečistotám a pokrčeniu vás budú reprezentovať aj v náročných situáciách, ako je golf a po 36 jamkách. Pletenina odvádza pot a prispieva tak k príjemnému pocitu aj v teplejších mesiacoch. Vďaka nanočasticiam udržujú vaše telo v suchu a prostredie bez zápachu. Produkty GOLF v lete nevytvárajú viditeľné mapy potu, a preto sú určené všade tam, kde chcete vyzerať sviežo. Poteší vás ich ľahká údržba, nestarnúca povrchová úprava a farebná stálosť...

Začína sa éra funkčného oblečenia v každodennom živote a v práci. Atraktívny dizajn, prepracované detaily a príjemný a ľahký materiál - to sú základné atribúty produktového radu GOLF. Materiál, z ktorého sú výrobky vyrobené, vás príjemne prekvapí svojím vysokým výkonom a takmer nenáročnou údržbou.

Vhodné na: bežné nosenie, prácu v hygienickom prostredí, cestovanie a všetky halové športové aktivity, golf, tenis, turistiku, voľný čas, relaxáciu.

Použitý materiál

Vyrobené z nanoagregátu GOLF (150 g/m2 - 100 % polypropylén Ag+ (nanočastice striebra), a teda trvalá a nevstrebateľná ochrana proti baktériám a následnému zápachu. Udrží vás v čistote po dlhú dobu.

GOLF

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtrovať produkty
CenaVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk