Nano materiály

COOL
COOL
GOLF
GOLF
MERINO
MERINO
PRO
PRO
SILUET
SILUET
ŠPORT
ŠPORT
TERMO
TERMO
TOP
TOP
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

STOP MICROB & VIRUS

Pre antibakteriálne funkčné oblečenie a spodnú bielizeň

Pletené zo špeciálneho polypropylénového/polyesterového vlákna ošetreného antibakteriálnou antivírusovou prísadou na báze iónov striebra. Zabraňuje rastu baktérií a vírusov, znižuje nepríjemný zápach a zabezpečuje hygienickú sviežosť. Nie je škodlivý pre ľudí ani životné prostredie.

Už dlho je známe, že nenasiakavé textilné materiály, v tomto prípade väčšinou polypropylén, sú vhodnejšie na odvod potu od tela ako väčšina prírodných vlákien. Odvádzanie vodných pár od pokožky zaručuje lepší tepelný komfort, pokožka zostáva suchá a vytvára pocit tepla v chladnom počasí a pocit chladu v teplom počasí. Vďaka sofistikovanej štruktúre úpletov a pridaniu ďalších druhov elastanu a vlákien vlny Merino sme vytvorili základný sortiment funkčných odevov na všetky ročné obdobia. Každý výrobok z tohto sortimentu je však potrebné vybrať nielen podľa teploty okolitého prostredia, ale aj podľa činnosti, ktorú očakávate, že budete vykonávať.

Úroveň nanotechnológií v textilnom priemysle nám umožňuje vytvárať úplety a výrobky, ktoré majú revolučné vlastnosti: trvalé antimikrobiálne a antibakteriálne funkcie, t. j. dlhodobo nezapáchajúce prostredie, a tým zaručený pocit hygienickej čistoty. Naše výrobky vydržia niekoľko dní a nemusíte ich umývať po každom použití. Výrobky sa nemusia žehliť a sú odolné voči mastnote, vode, olejom a kyselinám... Znížením počtu pracích cyklov, nákladov na energiu a pracie prostriedky na údržbu našich výrobkov výrazne šetríte svoj čas a životné prostredie :)

 


Výrobky AGTIVE sa vyznačujú sofistikovanou štruktúrou pleteniny a prídavkom ďalších druhov vlákien, ako je elastan a vlna Merino, ktoré dopĺňajú ich výnimočné vlastnosti.Vyberte si z týchto základných radov:

COOL : pre mierne a teplé počasie
PRO : pre profesionálne použitie v premenlivom počasí
GOLF: pre pohodlie a zábavu
SILUET : spodná bielizeň použiteľná počas celého roka
SPORT : športová a farebná pre aktívne dni počas celého roka
TOP : mikiny, vesty, nohavice ako druhá vrstva do chladného počasia

V sortimente nájdete funkčné športové oblečenie z tradičných materiálov bez antibakteriálnych nanočastíc:

PROTTON: oblečenie na šport a voľný čas
REVIVE: z recyklovaných materiálov

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk