CERTIFIKÁCIA - NANO filter.MED.CLEAN

Najpredávanejšie

FILTER CERTIFICATE

účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom bola certifikovaná (VFE - Viral Filtration Efficiency) uznávaným laboratóriom Nelson Labs v USA. Je to tenká textília s nanovláknovou štruktúrou. Používatelia si ho môžu dať do látkového závesu, aby sa chránili po celý deň. Je ľahká a vysoko priedušná, takže sa v nej lepšie dýcha. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosť dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

 

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom bola certifikovaná (VFE - Viral Filtration Efficiency) uznávaným laboratóriom Nelson Labs v USA. Je to tenká textília s nanovláknovou štruktúrou. Používatelia si ho môžu dať do látkového závesu, aby sa chránili po celý deň. Je ľahká a vysoko priedušná, takže sa v nej lepšie dýcha. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosť dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Celá výroba prebieha v Českej republike. Doba účinnosti materiálu je stanovená na 12 hodín. V porovnaní s konkurenciou sa líši predovšetkým vysokou priedušnosťou, konkrétne 200 l/m²/s.
Nanofiltre sú určené na vkladanie do textilných závesov. Filter má certifikát CE a je uvedený na zozname SÚKL ako príslušenstvo zdravotníckej pomôcky.
Na tomto odkaze nájdete protokoly VFE, BFE a PFE od spoločnosti Nelson Labs a vyhlásenie o zhode (CE).
 
NANO MED CLEAN filtr
NANO filtrace
Zobraziť viac
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk