Life change

Návody
Návody
TOP MLM 2023
TOP MLM 2023

LIVE GOOD

Produkty a systém LIVEGOOD zmenia váš život!

  • Najvýkonnejší systém v odvetví
  • Produkty, ktoré sa predávajú samé
  • Veľkorysý plán odmeňovania
  • Výsledky, ktoré menia život

LIVE GOOD

Úspešná americká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2021.
Práve teraz spúšťa nový marketingový model, ktorý dáva príležitosť zarobiť peniaze úplne každému.
Takže aj osamelí ľudia bez potreby vytvoriť si vlastnú sieť. Nie je potrebné nikoho priamo registrovať.
Dokonca aj bez povinnosti zakúpiť výrobky spoločnosti.

Bezplatná registrácia s možnosťou kedykoľvek sa odhlásiť.

Umožní vám objednať si produkty za zvýhodnené ceny.

Môžete sa stať aktívnym členom a získavať pasívny príjem s výplatou každý mesiac.

Plný prístup ku všetkým dostupným nástrojom a školeniam vám pomôžu zdieľať produkty, budovať tím a generovať vysoké aktívne príjmy.

 

Produkty LIVEGOOD:

Registrácia LIVEGOOD:

LIVEGOOD shop LIVEGOOD register

Po jednoduchej, nezáväznej registrácii dostanete e-mail s viditeľným odkazom, na ktorý kliknete a budete môcť prejsť do svojej kancelárie na webovej stránke (môžete si ju prepnúť aj do svojho jazyka), prejsť si všetko o projekte a spoločnosti a hlavne vidieť, koľko ďalších ľudí z celého sveta sa po vašej registrácii automaticky zaregistrovalo pod vami.

Dostanete sa na stránku, kde sa zobrazí odpočet do ďalšieho uzavretia pozície - v tomto čase by ste už mali svoju pozíciu uzavrieť nákupom.
Po kliknutí na "My Powerline" v hornom menu uvidíte čoraz viac predplatiteľov a čoraz viac platiacich členov. 

Ak sa rozhodnete spolupracovať a zarábať, cena na začiatku prvého mesiaca je 49,95 USD a potom každý ďalší mesiac len 9,95 USD. USD mesačne. Alebo môžete zaplatiť za celý rok s 20% zľavou. Získate nielen zaujímavý pasívny príjem až 2047 USD mesačne, ale aj prístup k naozaj veľkým zľavám na kvalitné produkty až do výšky 75 %. Produkty si nemusíte kupovať, ale nie je to podmienkou.Platba je možná jednoducho kreditnou kartou. Zisky sa pripisujú do výplatného poľa nastaveného výplatného plánu a môžete si ich vybrať na bankový účet, kartu, elektronickú peňaženku alebo Bitcoin.

Provízie z matrice - hlavný zárobok pre samotárov.

Po registrácii môžete na časovači vidieť, dokedy máte zaplatiť svoje členstvo a získať tak vlastné obchodné centrum v rýchlom tempe. Keď sa každý deň k službe LIVEGOOD pripojí viac ľudí, sú zaradení do matice POD všetkých, ktorí tam už sú, podľa dátumu ich registrácie. Takže čím skôr zaplatíte svoje členstvo a zablokujete si pozíciu, tým vyššia bude vaša pozícia v matici. Ak však do konca svojho pôsobenia v kancelárii nezaplatíte členské, registrované osoby, ktoré tam vidíte, budú vymazané a potom sa začnú nové registrácie s novým časovačom.Vyplnenú maticu uvidíte po uzamknutí pozícií, t. j. každý piatok od 9:00 hod.

Ak vám mesačný zárobok nestačí a chcete zarobiť viac, môžete tento projekt a spoločnosť odporučiť ďalším ľuďom. Nielenže im pomôžete, ale získate aj ďalší zárobok, a tým aj väčšiu výplatu.


Náklady na členstvo sú stanovené na pevnú sumu, ktorú si môže dovoliť takmer každý, a preto sa spoločnosti LIFEGOOD tak dobre darí a môže svojim členom bez problémov platiť. Napriek tomu by sme radi upozornili na riziká investovania na internete a tohto typu projektov. Investujte len také sumy, ktoré si môžete dovoliť. Nie sme finančný poradca a o uvedenú príležitosť sa delíme na základe vlastných investícií a skúseností. 

 

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk