NANO.MED.CLEAN filter 99,9 % - balenie: 3 ks

NANO filtre.MED.CLEAN 99,9 % - ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu.... viac
Bežná cena: 2.73 EUR (-0%)
2.26 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
2.73 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

NANO.MED.CLEAN filter 99,9 %

NANO filter.MED.NanovláknoCLEAN, ktoré zachytí viac ako 99,9 % vírusov a baktérií vrátane koronavírusu a COVID-19

Jednorazové NANO MED.Filter CLEAN s účinnosťou filtrácie 99,9 % vírusov a baktérií je významnou pomocou proti koronavírusu spôsobujúcemu ochorenie COVID-19. Je veľmi priedušná, ľahko sa v nej dýcha. Je na jedno použitie a dá sa ľahko vymeniť. Neobsahuje toxické látky.

Filter má platné skúšobné protokoly od spoločnosti Nelson Labs. Má certifikát CE ako príslušenstvo zdravotníckej pomôcky. Filter je patentovaný český výrobok vyrábaný v EÚ.

Kombináciou filtra NANO.MED.CLEAN a rúško s vreckom vytvárajú dokonalú ochranu pre vás a vaše okolie.

Filter sa dá vložiť do vrecka rúško. Odporúčaná doba používania je maximálne 12 hodín.

Pred použitím filtra si umyte ruky. Vložte rúško s vreckom. Filter je na jedno použitie. Po použití filter vyberte a ihneď ho vyhoďte do zmesového odpadu. Pri opakovanom používaní existuje riziko kontaminácie.

Čistenie môže filter znehodnotiť.Opakované používanie nie je bezpečné.

 

NANO.MED.CLEAN filtr

NANO filtrace

Štandard
ČSN EN 14683 + AC, testované podľa ISO 10993-5, CE certifikát
Pôvod
CZ / EÚ
Rúška šatky filtre

Rúška šatky filtre

AGTIVE® NANO rúška s vynikajúcimi funkčnými vlastnosťami, opakovane použiteľná, antibakteriálna, antivírusová, prateľná, dezinfikovateľná, dvojvrstvová s vreckom na filter a klipom na fixáciu nosa.
AGTIVE® SPORT NANO chránič hlavy (nie chránič sluchu) s nastaviteľným tvarom, opakovane použiteľný, umývateľný, s vreckom na filter, so širokou škálou použitia a skvelými funkciami. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá sa rýchlo udrží.

Anatomicky navrhnuté a prispôsobené funkčné závesy vo veľkostiach pre mužov, ženy a deti. Strih je maximálne prispôsobený tvaru tváre.Pletené z jemného polypropylénu alebo polyesteru s obsahom nanočastíc striebra. Odvádza pot, čím zabezpečuje pohodlie pri športe, práci a voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a dlhodobú čistotu. Je ľahko priedušná a dá sa nosiť celý deň. Účinné zložky, t. j. ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.Rúška má certifikát CE - zdravotnícka pomôcka.

NANO roušky

n

ANO AGTIVE® opakovane použiteľná, umývateľná, dvojvrstvová, multifunkčná rúrková šatka s vreckom na filter a AGTIVE® SPORT so širokou škálou použitia a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, umývateľná, nastaviteľná, s vreckom na filter. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá sa rýchlo udrží.

Topánky Nanoshoes vás budú sprevádzať a chrániť pri všetkých vašich aktivitách, športe, práci, voľnom čase a tiež na cestách, kde sa ich vlastnosti prejavia najviac.

Použité jemné vlákno je takmer nenasiakavé, a tak odvádza pot na povrch pleteniny, nechladí na pokožke a neškriabe ani nedráždi pokožku.

Striebro, ktoré je obsiahnuté priamo v polyméri nanovlákna, aktívne znižuje množenie baktérií, a tým poskytuje trvalú a dlhotrvajúcu ochranu. Účinné látky, t. j. ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné a nespôsobujú alergie. Naše výrobky nemusíte po každom použití umývať, a tak aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

Naše zdravotnícke výrobky nano-pancier, nano-šatka spĺňajú normu EN 14683+AC, ako to vyžaduje núdzové opatrenie ministerstva zdravotníctva 22.2.2021 vrátane aktualizácie k 1.11.2021 a ďalšie na povinnosť niesť od 25.2.2021 v určených oblastiach s respirátorom alebo podobným zariadením na ochranu dýchacích ciest.
Na dosiahnutie 99,9 % filtrácie odporúčame doplniť výrobok nanofiltrom.
Závesy a šatky sú výrobky z materiálov a nanočastíc, antibakteriálne, antivírusové, dvojvrstvové.
Pridanie nanofiltra vytvára tretiu vrstvu a záves/šatka poskytuje ochranu pred vírusmi, baktériami, alergénmi a smogom.
Naše záclony nie sú látkové ani podomácky vyrobené. Vyrábame z osvedčených materiálov podľa noriem platných pre ochranné zdravotnícke pomôcky.
Všetky certifikáty vrátane citovaných noriem nájdete na odkazoch v popise produktu alebo v článku Certifikácia
CERTIFIKÁCIA - NANO filter.MED.CLEAN

CERTIFIKÁCIA - NANO filter.MED.CLEAN

FILTER CERTIFICATE

účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom bola certifikovaná (VFE - Viral Filtration Efficiency) uznávaným laboratóriom Nelson Labs v USA. Je to tenká textília s nanovláknovou štruktúrou. Používatelia si ho môžu dať do látkového závesu, aby sa chránili po celý deň. Je ľahká a vysoko priedušná, takže sa v nej lepšie dýcha. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosť dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

 

FullWallet review - NANO multifunkčná šatka AGTIVE - unisex - hodnotenie: ★★★★★

FullWallet review - NANO multifunkčná šatka AGTIVE - unisex - hodnotenie: ★★★★★

NANO multifunkčná šatka AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Unisex veľkosť: M
  • Materiál: AGTIVE - >50% polyester, >40% polypropylén Ag+, <10% elastan
  • Farba: čierna / biela / sivá / modrá / nebesky modrá / zelená / khaki / červená / oranžová / žltá
  • S vreckom a 3 vymeniteľnými filtrami
  • Obsahuje nanočastice striebra
  • Hodnotenie: ★★★★★
Související produkty

NANO.MED.CLEAN filter 99,9 %

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna