NANO šatka SPORT .S .čierna

Multifunkčná šatka (tubus nákrčník) AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, odolná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filtre. Môžete opakovane prať aj dezinfikovať bez straty vlastností. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží. Rúško má certifikáciu CE. (2-vrstvový, anatomický, s vreckom a sťahovacou gumou)... viac
Bežná cena: 28.48 EUR (-29%)
16.8 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
20.33 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

NANO šatka SPORT

Multifunkčná šatka (tubus nákrčník) AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, odolná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filtre. Môžete opakovane prať aj dezinfikovať bez straty vlastností. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží. Šatka má certifikáciu CE. (2-vrstvový, anatomický, s vreckom a sťahovacou gumou)

Ľahko priedušné, 2-vrstvové, anatomického strihu, s vreckom pre nano filter a sťahovacou gumou na prispôsobenie držania.

NanoAgent materiál je základom pre anatomicky vypracované a priliehavé funkčné rúšky pre mužov, ženy aj deti. Strih je maximálne prispôsobený tvarom tváre. Vyrábame v niekoľkých veľkostiach (S, M, L) z úpletov z jemného polypropylénu alebo polyesteru obsahujúci nanočastice striebra. Odvádza pot, zaručuje komfort pri športe, práci aj vo voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a čistotu po dlhú dobu. Účinné látky, teda ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie.

Nanočastice - ióny striebra / zinku obsiahnuté priamo vo vláknach polypropylénového / polyesterového úpletu poskytujú permanentnú ochranu proti vírusom a baktériám.

TABUĽKA VEĽKOSTÍ
S deti
M mládež a ženy
L muži

 

Použitý materiál: NanoAgent

SPORT - 140g/m2 - 60% polyester + 40% polypropylen nebo PRO+COOL - 150+100g/m2 - 100% polypropylen

Obsahuje nanoAg - nanočastice striebra alebo nanoZn - nanočastice zinku a teda permanentnú a nesoprateľnú ochranu proti baktériám a následnému zápachu.

Použitie:

Vhodné na: bežné nosenie, športové aj spoločenské aktivity, cestovanie a všetky ostatné aktivity vykonávané počas celého roka ako dokonalá ochrana úst a nosa.

Materiál
AG-TIVE - 100~180g/m2 - >50% polyester, >40% polypropylen Ag+, <10% elastan
Norma
ČSN EN 14683 + AC, testováno ČSN ISO 10993-5, certifikace CE
Balenie
1
Pôvod
Ručne vyrobené v Českej republike
Rúška šatky filtre

Rúška šatky filtre

NANO rúško AGTIVE® so skvelými funkčnými vlastnosťami, opakovateľne použiteľné, antibakteriálne, antivírusové, prateľné, dezinfikovateľné, dvojvrstvové s vreckom na filter a klipom pre fixáciu nosa.
NANO rúško AGTIVE® SPORT za hlavu (nie za uši) s možnosťou nastavenia uchytenia, opakovane použiteľné, prateľné, s vreckom na filtre, so širokým využitím a skvelými vlastnosťami. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží.

Anatomicky vypracované a priliehavé funkčné rúška vo veľkosti pre mužov, ženy aj deti. Strih je maximálne prispôsobený tvarom tváre. Z úpletov z jemného polypropylénu alebo polyesteru obsahujúce nanočastice striebra. Odvádza pot, zaručuje komfort pri športe, práci aj vo voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a čistotu po dlhú dobu. Je ľahko priedušné a použiteľné aj na celodenné nosenie. Účinné látky, teda ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Rúško má certifikáciu CE - zdravotnícky prostriedok.

NANO roušky
 

Multifunkčná šatka tubus nákrčník NANO AGTIVE® opakovane použiteľná, prateľná, dvojvrstvová s vreckom na filter a
šatka AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, prateľná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filter. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží.

Odprevadí a ochráni vás pri všetkých vašich aktivitách pri športe, práci, vo voľnom čase a tiež na vašich cestách, kde jeho vlastnosti najviac vyniknú.

Použité jemné vlákno je takmer nenasiakavé, tým odvádza váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a neškriabe a nedráždi tak pokožku.

Striebro, ktoré je obsiahnuté priamo v polymére vlákna, aktívne obmedzuje množenie baktérií a tým poskytuje trvalú a dlhodobú ochranu. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nespôsobujú alergie. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

 
Naše zdravotnícke výrobky nanorúško, nanošatok spĺňajú normu EN 14683+AC podľa požiadavky mimoriadneho opatrenia MZd z 22.2.2021 vrátane aktualizácie k 1.11.2021 a ďalších o povinnosti nosiť od 25.2.2021 v stanovených priestoroch respirátor alebo obdobný prostriedok ochrany dýchacích ciest.
 
Odporúčame doplniť produkt o nanofiltre na dosiahnutie filtrácie 99,9%.
Rúšká a šatky sú produkty vyrobené z materiálov a nanočasticami, antibakteriálne, antivírusové, dvojvrstvové.
Doplnením nanofiltra vytvoríte tretiu vrstvu a rúška/šatka poskytuje ochranu proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu.
 
Naše rúšká nie sú látkové ani po domácky vyrobené. Vyrábame z overených materiálov podľa noriem platných pre ochranné zdravotné prostriedky.
 
Všetky certifikáty vrátane citovaných noriem nájdete v odkazoch v popise produktu alebo v článku: Certifikace
Na motorku v každom počasí

Na motorku v každom počasí

Funkčné doplnky, ktoré sa môžu hodiť.

ribano motokukla čiapka pod helmu šatka nakrčník bedrový pás spodná bielizeň ponožky
Na lyžovanie

Na lyžovanie

Excelentná funkčná bielizeň ochráni Vaše telo pred potom, chladom, prehriatím, baktériami i únavou.

Prvá vrstva je najdôležitejšia. Teda hneď po farbe lyžiarskej bundy ;-)


Prepracovanou štruktúrou úpletov a prímesou ďalších typov vlákien elastanu a Merino vlny sme vytvorili základné rady funkčných odevov pre šport a aktívny pobyt vonku. Funkčné prádlo AGTIVE vytvára v chladnom počasí pocit tepla, v teplom prostredí potom chladivý pocit.

AGTIVE je anatomicky vypracované a priliehavé funkčné prádlo pre mužov, ženy aj deti.
Funkčné pre svoje výnimočné vlastnosti.

Strih je maximálne prispôsobený tvarom tela, dobre držia tvar a siluetu. Je vyrobené z úpletov z jemných, napríklad polypropylénových, nenasiakavých vlákien obsahujúcich nanočastice striebra / zinku (Ag+ / Zn+). Materiál je upletený špeciálnym spôsobom a jeho vrstvy transportujú vlhkosť. Odvádza pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke, napomáha odparovaniu, zaručuje optimálny tepelný komfort pri športe, práci i vo voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a pocit čistoty po dlhú dobu. Účinné látky, teda iónmi striebra / zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždi vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Nanočastice - ióny striebra / zinku obsiahnuté priamo vo vláknach úpletu poskytujú permanentnú ochranu proti baktériám, aktívne obmedzujú množenie baktérií a tým poskytujú trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu.

Funkčná bielizeň pre Vás všetkých, ktorí ste si obľúbili šport a fyzické aktivity alebo cestovanie. Vhodné aj pre všetky pohybové aktivity v prírode, výlety alebo prechádzky.

AGTIVE funkčné odevy sú vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schnú a odolávajú zašpineniu. Vlastnosti použitého materiálu sú permanentné. Použitie plochých švov a celkovo veľmi kvaltiné spracovanie bielizni dáva vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Výrobky AGTIVE nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

NANO rúško AGTIVE® a odvodené typy výrobku

spĺňa všetky požiadavky podľa ČSN EN 14683 + AC, výrobky boli skúšané podľa ČSN ISO 10993-5 a použité materiály, nanolátky a nanofilter sú bakteriologicky a citotoxicky nezávadné a podľa nami vydaných odporúčaní sú pre užívateľov bezpečné.

Recenzia portálu PlnaPenzenka - NANO multifunkčná šatka AGTIVE - unisex - hodnotenie: ★★★★★

Recenzia portálu PlnaPenzenka - NANO multifunkčná šatka AGTIVE - unisex - hodnotenie: ★★★★★

NANO multifunkčná šatka AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Unisexová veľkosť: M
  • Materiál: AGTIVE - >50% polyester, >40% polypropylen Ag+, <10% elastan
  • Farba: čierna / biela / šedá / modročierna / modrá / blankytná / zelená / khaki / červená / oranžová / žltá
  • S vreckom a 3 výmennými filtrami
  • Obsahuje nanočastice striebra
  • Hodnotenie: ★★★★★

 

SPORT

SPORT

agtive® SPORT - športové a farebné

Športová bielizeň, ktoré vedia veľmi rýchlo zareagovať na zvýšenú záťaž. Je vyrobené z integrovaného úpletu, v ktorom sa spájajú tie najlepšie vlastnosti dvoch funkčných materiálov - polypropylénu a polyesteru.

Polypropylén v bakteriostatické úprave spoľahlivo transportuje vlhkosť do vonkajšej vrstvy polyesteru a ten v spolupráci so špecifickou štruktúrou pleteniny, ktorá zväčšuje lícne plochu, túto vlhkosť veľmi rýchlo odparí do okolitého priestoru. Polypropylén aj pri vyššej fyzickej aktivite zachováva sucho na pokožke a je veľmi príjemný, nealergický a odolný voči plesniam a baktériám.

Rad bielizne SPORT je určená pre Vás všetkých, ktorí ste zvyknutí na kvalitu a funkcie bielizne agtive® a chcete si vaše aktivity užívať vo vašej obľúbenej farbe. Je vhodná najmä pre outdoorové športovanie alebo zvýšenú fyzickú činnnosti v stredných teplotách, napríklad na jar a na jeseň.

Účinné bakteriostatické látky sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždi vašu pokožku a nespôsobujú alergie.

Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Použitie plochých švov a celkovo veľmi kvaltiné spracovanie bielizni dáva vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Nie je nutné prať po každom použití - šetrí teda Váš čas a peňaženku.

 

Použitý materiál

Vyrobené z materiálu nanoagent SPORT (140g/m2 - 60% polyester, 40% polypropylén Ag+ ošetrený bakteriostatickú látkou) a teda permanentná a nevypratelná ochrana proti baktériám a následnému zápachu. Zabezpečia Vám pocit čistoty po dlhú dobu.

SPORT

Související produkty

NANO šatka SPORT

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk