NANO rúško SPORT .S .čierna

NANO rúško AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, odolná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filtre. Môžete opakovane prať aj dezinfikovať bez straty vlastností. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží. Rúško má certifikáciu CE. (2-vrstvová, anatomická, s vreckom a sťahovacou gumou)... viac
Bežná cena: 16.25 EUR (-38%)
8.38 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
10.14 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

NANO rúško SPORT

NANO rúško AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, odolná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filtre. Môžete opakovane prať aj dezinfikovať bez straty vlastností. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží. Rúško má certifikáciu CE. (2-vrstvová, anatomická, s vreckom a sťahovacou gumou)

Ľahko priedušné, 2-vrstvové, anatomického strihu, s vreckom pre nano filter a sťahovacou gumou na prispôsobenie držania.

NanoAgent materiál je základom pre anatomicky vypracované a priliehavé funkčné rúšky pre mužov, ženy aj deti. Strih je maximálne prispôsobený tvarom tváre. Vyrábame v niekoľkých veľkostiach (S, M, L) z úpletov z jemného polypropylénu alebo polyesteru obsahujúci nanočastice striebra. Odvádza pot, zaručuje komfort pri športe, práci aj vo voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a čistotu po dlhú dobu. Účinné látky, teda ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie.

Nanočastice - ióny striebra / zinku obsiahnuté priamo vo vláknach polypropylénového / polyesterového úpletu poskytujú permanentnú ochranu proti vírusom a baktériám.

TABUĽKA VEĽKOSTÍ
S deti
M mládež a ženy
L muži

 

Použitý materiál: NanoAgent

SPORT - 140g/m2 - 60% polyester + 40% polypropylen nebo PRO+COOL - 150+100g/m2 - 100% polypropylen

Obsahuje nanoAg - nanočastice striebra alebo nanoZn - nanočastice zinku a teda permanentnú a nesoprateľnú ochranu proti baktériám a následnému zápachu.

Použitie:

Vhodné na: bežné nosenie, športové aj spoločenské aktivity, cestovanie a všetky ostatné aktivity vykonávané počas celého roka ako dokonalá ochrana úst a nosa.

Materiál
AG-TIVE - 100~180g/m2 - >50% polyester, >40% polypropylen Ag+, <10% elastan
Norma
ČSN EN 14683 + AC, testováno ČSN ISO 10993-5, certifikace CE
Balenie
1
Pôvod
Ručne vyrobené v Českej republike
Rúška šatky filtre

Rúška šatky filtre

NANO rúško AGTIVE® so skvelými funkčnými vlastnosťami, opakovateľne použiteľné, antibakteriálne, antivírusové, prateľné, dezinfikovateľné, dvojvrstvové s vreckom na filter a klipom pre fixáciu nosa.
NANO rúško AGTIVE® SPORT za hlavu (nie za uši) s možnosťou nastavenia uchytenia, opakovane použiteľné, prateľné, s vreckom na filtre, so širokým využitím a skvelými vlastnosťami. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží.

Anatomicky vypracované a priliehavé funkčné rúška vo veľkosti pre mužov, ženy aj deti. Strih je maximálne prispôsobený tvarom tváre. Z úpletov z jemného polypropylénu alebo polyesteru obsahujúce nanočastice striebra. Odvádza pot, zaručuje komfort pri športe, práci aj vo voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a čistotu po dlhú dobu. Je ľahko priedušné a použiteľné aj na celodenné nosenie. Účinné látky, teda ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Rúško má certifikáciu CE - zdravotnícky prostriedok.

NANO roušky
 

Multifunkčná šatka tubus nákrčník NANO AGTIVE® opakovane použiteľná, prateľná, dvojvrstvová s vreckom na filter a
šatka AGTIVE® SPORT so širokým využitím a skvelými vlastnosťami, opakovane použiteľná, prateľná, s možnosťou nastavenia uchytenia, s vreckom na filter. Ochrana proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu, ktorá pevne drží.

Odprevadí a ochráni vás pri všetkých vašich aktivitách pri športe, práci, vo voľnom čase a tiež na vašich cestách, kde jeho vlastnosti najviac vyniknú.

Použité jemné vlákno je takmer nenasiakavé, tým odvádza váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a neškriabe a nedráždi tak pokožku.

Striebro, ktoré je obsiahnuté priamo v polymére vlákna, aktívne obmedzuje množenie baktérií a tým poskytuje trvalú a dlhodobú ochranu. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nespôsobujú alergie. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

 
Naše zdravotnícke výrobky nanorúško, nanošatok spĺňajú normu EN 14683+AC podľa požiadavky mimoriadneho opatrenia MZd z 22.2.2021 vrátane aktualizácie k 1.11.2021 a ďalších o povinnosti nosiť od 25.2.2021 v stanovených priestoroch respirátor alebo obdobný prostriedok ochrany dýchacích ciest.
 
Odporúčame doplniť produkt o nanofiltre na dosiahnutie filtrácie 99,9%.
Rúšká a šatky sú produkty vyrobené z materiálov a nanočasticami, antibakteriálne, antivírusové, dvojvrstvové.
Doplnením nanofiltra vytvoríte tretiu vrstvu a rúška/šatka poskytuje ochranu proti vírusom, baktériám, alergénom a smogu.
 
Naše rúšká nie sú látkové ani po domácky vyrobené. Vyrábame z overených materiálov podľa noriem platných pre ochranné zdravotné prostriedky.
 
Všetky certifikáty vrátane citovaných noriem nájdete v odkazoch v popise produktu alebo v článku: Certifikace
CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

NANO rúško AGTIVE® a odvodené typy výrobku

spĺňa všetky požiadavky podľa ČSN EN 14683 + AC, výrobky boli skúšané podľa ČSN ISO 10993-5 a použité materiály, nanolátky a nanofilter sú bakteriologicky a citotoxicky nezávadné a podľa nami vydaných odporúčaní sú pre užívateľov bezpečné.

Recenzia portálu PlnaPenzenka - NANO multifunkčná šatka AGTIVE - unisex - hodnotenie: ★★★★★

Recenzia portálu PlnaPenzenka - NANO multifunkčná šatka AGTIVE - unisex - hodnotenie: ★★★★★

NANO multifunkčná šatka AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Unisexová veľkosť: M
  • Materiál: AGTIVE - >50% polyester, >40% polypropylen Ag+, <10% elastan
  • Farba: čierna / biela / šedá / modročierna / modrá / blankytná / zelená / khaki / červená / oranžová / žltá
  • S vreckom a 3 výmennými filtrami
  • Obsahuje nanočastice striebra
  • Hodnotenie: ★★★★★

 

SPORT

SPORT

agtive® SPORT - športové a farebné

Športová bielizeň, ktoré vedia veľmi rýchlo zareagovať na zvýšenú záťaž. Je vyrobené z integrovaného úpletu, v ktorom sa spájajú tie najlepšie vlastnosti dvoch funkčných materiálov - polypropylénu a polyesteru.

Polypropylén v bakteriostatické úprave spoľahlivo transportuje vlhkosť do vonkajšej vrstvy polyesteru a ten v spolupráci so špecifickou štruktúrou pleteniny, ktorá zväčšuje lícne plochu, túto vlhkosť veľmi rýchlo odparí do okolitého priestoru. Polypropylén aj pri vyššej fyzickej aktivite zachováva sucho na pokožke a je veľmi príjemný, nealergický a odolný voči plesniam a baktériám.

Rad bielizne SPORT je určená pre Vás všetkých, ktorí ste zvyknutí na kvalitu a funkcie bielizne agtive® a chcete si vaše aktivity užívať vo vašej obľúbenej farbe. Je vhodná najmä pre outdoorové športovanie alebo zvýšenú fyzickú činnnosti v stredných teplotách, napríklad na jar a na jeseň.

Účinné bakteriostatické látky sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždi vašu pokožku a nespôsobujú alergie.

Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Použitie plochých švov a celkovo veľmi kvaltiné spracovanie bielizni dáva vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Nie je nutné prať po každom použití - šetrí teda Váš čas a peňaženku.

 

Použitý materiál

Vyrobené z materiálu nanoagent SPORT (140g/m2 - 60% polyester, 40% polypropylén Ag+ ošetrený bakteriostatickú látkou) a teda permanentná a nevypratelná ochrana proti baktériám a následnému zápachu. Zabezpečia Vám pocit čistoty po dlhú dobu.

SPORT

NANO rúško SPORT

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk