Roztočte kolesá pre spoločnosť Fenix

Najpredávanejšie

3. - 17. september 2022

Roztočte kolesá pre spoločnosť Fenix

Charitatívne virtuálne cyklistické preteky pre ParaCENTRE Fenix

Prekonajte sami seba a roztočte s nami kolesá pre dobrú vec!

Vyberte si svoju kategóriu, štartovné alebo si objednajte ďalšie benefičné predmety, aby ste podporili ParaCENTRUM Fenix v plnej výške a odbehli čo najviac kilometrov z 3. september až 17. september 2022. Výťažok zo štartovného bude použitý na rehabilitáciu našich klientov s poranením miechy. Pravidelná rehabilitácia je jednou z najdôležitejších činností a je neoddeliteľnou súčasťou života každého používateľa invalidného vozíka.

Môžete jazdiť na bicykli, kolobežke, handbiku, invalidnom vozíku s prídavnými kolieskami, sami, v tíme alebo s rodinou, kedykoľvek a kdekoľvek! Merajte svoj výkon prostredníctvom obľúbenej aplikácie alebo aplikácie EPP Pomáhej pohybom od Nadácie ČEZ. Potom ho zadajte do systému IronTime pomocou odkazu, ktorý dostanete 3 dni pred pretekmi. Podeľte sa o svoje výsledky vrátane fotografií na sociálnych sieťach pod hashtagom #roztockola alebo #roztockolaprofenix.

Patrónom cyklistických pretekov je Jaroslav Kulhavý, významný český medailista a olympijský víťaz v cyklistike, ktorý v roku 2012 vyhral preteky horských bicyklov v Londýne.

 

Oficiálny začiatok

Cyklistické preteky sa začnú 3. september 2022 o 10:00 hod. pri tejto príležitosti sa uskutoční symbolický štart na cyklotrase pri nákupnom centre Olympia Brno, kam pozývame všetkých handbikerov, cyklistov a ďalších športových nadšencov. Cyklistická jazda sa uskutoční od 9:30 do 11:30 hod. vyhradené len pre účastníkov pretekov. Na parkovisku za OC Olympia bude k dispozícii personál, ktorý vám pomôže s presunom z vozidla, na handbike atď.) a bezbariérové zariadenia s toaletou. 

 

Pre víťazov všetkých kategórií sme pripravili športové antibakteriálne funkčné tričká. Veľkosť, farbu a dizajn si vyberú výhercovia.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk