Roztoč kolesá pre Fenix

Najpredávanejšie

3. – 17. septembra 2022

Roztoč kolesá pre Fenix

Charitatívny virtuálny cyklopretek pre ParaCENTRUM Fenix


Prekonajte sami seba a roztočte s nami kolesá pre dobrú vec!

Vyberte si svoju kategóriu, výšku štartovného alebo si objednajte ďalšie benefičné predmety, ktorými podporíte ParaCENTRUM Fenix ​​v plnej výške a zdolajte čo najviac kilometrov, a to v termíne od 3. septembra do 17. septembra 2022. Výťažok zo štartovného bude použitý na rehabilitáciu našich klientov po poškodení miechy. Pravidelná rehabilitácia je jednou z najdôležitejších aktivít a je neoddeliteľnou súčasťou života každého vozíčkara.

Môžete jazdiť na bicykli, kolobežke, handbiku, vozíku s prídavnými kolieskami, jazdite sami, v tíme alebo s rodinou, kedykoľvek a kdekoľvek! Svoj výkon si zmerajte prostredníctvom svojej obľúbenej aplikácie alebo pomocou aplikácie EPP Pomáhaj pohybom od Nadácie ČEZ. Ten potom vložte do výsledkového systému časomiery IronTime pomocou odkazu, ktorý obdržíte 3 dni pred pretekmi. Svoje výsledky vrátane fotografií zdieľajte na svojich sociálnych sieťach pod hashtagom #roztockola alebo #roztockolaprofenix.

Patrónom cyklopreteku je významný český medailista a olympijský víťaz v cyklistike Jaroslav Kulhavý, ktorý zvíťazil na horskom bicykli v roku 2012 v Londýne.

 

Oficiálny štart

Cyklopretek bude štartovať 3. septembra 2022 o 10:00 hod. Pri tejto príležitosti prebehne symbolický štart na cyklotrase pri nákupnom centre Olympia Brno, kam pozývame všetkých handbikerov, cyklistov a ostatných športových nadšencov. Cyklotrasa bude od 9:30 do 11:30 hod. vyhradená len pre účastníkov závodu. Na parkovisku za OC Olympia bude personál, ktorý vám bude k dispozícii (pomôže s presunom z vozidla, na handbike a pod.) a bezbariérové ​​zázemie s toaletou.

 

Pre víťazov všetkých kategórií sme pripravili Športové antibakteriálne funkčné tričká. Veľkosť, farbu aj prevedenie si zvolia výhercovia.

 

 

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk