nanosox PRO AN-ATOMIC podkolienky .35-38 .čierna

Funkčné ponožky nanosox AGTIVE PRO AN-ATOMIC vhodné na záťažové športy, cestovanie alebo prácu v chladnejšom počasí.... viac
Bežná cena: 21.86 EUR (-10%)
16.27 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
19.69 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

nanosox PRO AN-ATOMIC podkolienky

Anatomicky tvarované antibakteriálne podkolienky nanosox® AGTIVE PRO AN-ATOMIC sú určené na posilňovanie, cestovanie alebo prácu vonku, najmä v chladnom počasí. Vyznačujú sa kvalitnou absorpciou vlhkosti, priedušnosťou flexibilitou a príjemným pocitom na nohách. Nanočastice striebra, ktoré sú obsiahnuté v celej ponožke, majú širokospektrálne antibakteriálne a antimykotické účinky.

Zosilnená špička a päta zaisťujú dlhú životnosť ponožiek. Nanosox® An-Atomic možno nosiť niekoľko dní bez prania, jeho mäkkosť a schopnosť odstraňovať zápach nôh sa zachováva po dlhú dobu aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Použitá zmes jemných vlnených vlákien a technických vlákien veľmi dobre odvádza pot od pokožky, nevytvára v topánke vlhké prostredie, nestudí na pokožke a poskytuje nohám tepelný komfort. Konštrukcia ponožky sa vyznačuje 8 rôznymi úpletmi, ktoré charakterizujú jednotlivé zóny:

 • podpora klenby a ochrana členku a predkolenia
 • vetracie kanáliky okolo členku
 • ochrana achiloviek a členkov
 • zosilnená päta a špička
 • vetracie zóny
 • kompresné lýtko
 • priliehavý/nepriliehavý lem

Aktívne zložky, t. j. ióny striebra, sú nevstrebateľné, pretože sú obsiahnuté v celom objeme podporného vlákna, sú bezpečné, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.

Striebro aktívne znižuje rast baktérií a poskytuje tak trvalú a dlhotrvajúcu ochranu pred zápachom. Naše výrobky nemusíte po každom použití umývať, a tak aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

mADE IN CZ - Ručná výroba v Českej republike

 

Použitý materiál:

35% merino vlna, 9% polyamid s iónmi striebra (PAD), 36% polypropylén (PP), 20% elastan

 

Technické údaje:

Atraktívny dizajn od českého návrhára obuvi, anatomický dizajn s ochrannými prvkami a ventilačnými zónami, trvalá antibakteriálna ochrana a ochrana proti zápachu vďaka iónom striebra, obsahuje merino vlnu pre mäkkosť, polyamid pre vysokú pevnosť, elastan pre pružnosť a priľnavosť. Dômyselný dizajn je doplnený číslovaním na vnútornej strane lemu spolu s označením ľavá/pravá strana.

 • príjemný pocit a pohodlie, teplé a prekrvené nohy
 • odstránenie nepríjemného zápachu
 • úľava pre nohy náchylné na mykózy a plesňové ochorenia
 • aktívne ničenie baktérií a schopnosť rýchlo odvádzať vlhkosť a pot
 • priedušnosť, mäkkosť a pružnosť
 • nedráždivý a vysoko tolerantný

Nanosox® An-Atomic sú revolučné, pretože:

 • obsahujú nanočastice - ióny striebra
 • kombinácia vlny, polypropylénu, elastanu a polyamidu = väčšia pevnosť
 • poskytujú trvalú antibakteriálnu ochranu - stále účinné
 • anatomické úplety, zosilnená päta a špička, podpora klenby, ochrana päty a holene
 • pár sa skladá z pravej a ľavej nohy ako pri topánkach
 • vysoký lem jemne drží a zabraňuje posunu v topánke
 • označenie veľkosti na vnútornej strane lemu uľahčuje párovanie po praní

 

Použitie:

Vhodné pre: uzavreté trekingové, športové alebo lyžiarske topánky, pre motosport, treking, cestovanie a všetky outdoorové aktivity a pobyt vonku v chladnom počasí

Anatomicky tvarované antibakteriálne ponožky pre všetkých, ktorí radi športujú a vykonávajú aktivity v chladnom počasí alebo cestujú pri zmenách teplôt.

 

 


 

Použitie:

Vhodné pre: uzavreté trekingové, športové alebo lyžiarske topánky, pre motosport, treking, cestovanie a všetky outdoorové aktivity a pobyt vonku v chladnom počasí

Anatomicky tvarované antibakteriálne ponožky pre všetkých, ktorí radi športujú a vykonávajú aktivity v chladnom počasí alebo cestujú pri zmenách teplôt.

  


Údržba:

 • Dôsledne dodržiavajte pokyny uvedené na štítkoch jednotlivých výrobkov a ošetrujte ich podľa uvedených symbolov.
 • Používajte umývací kúpeľ s teplotou max. 40°C, vyššie teploty môžu poškodiť oblečenie. Naše materiály sú antibakteriálne a odolné voči škvrnám, nie je potrebná vyššia teplota.Ak sú odevy znečistené prachom, neodkladajte ich pranie, pretože prach poškodzuje štruktúru vlákien.
 • Odporúča sa prať odevy obrátene na rubovej strane, ich estetika sa tak zachová dlhšie.Perte ich oddelene od ostatných odevov, ich štruktúra sa môže poškodiť zipsami a kovovými časťami na iných odevoch.
 • Používajte bežné pracie prostriedky, najlepšie fungujú tekuté pracie prostriedky bez zmäkčovadla.Nenechávajte bielizeň dlho namočenú v pracom prostriedku.Nepoužívajte zmäkčovač tkanín. Zmäkčovadlo vytvára na jednotlivých vláknach film, ktorý bráni antibakteriálnej funkcii a upcháva kapilárny systém na odvod potu.
 • Oblečenie sušte voľne zavesené; vďaka svojej nenasiakavosti rýchlo schne; nepoužívajte sušičku ani iné vykurovacie telesá.
 • Materiály použité na výrobu našich odevov sa nemačkajú, takže ich nie je potrebné žehliť.

 


Číslovanie a veľkosť - ponožky

Detské

Dámske

Pánske

ČSN (SK) vnútorná dĺžka [mm]

ČSN (SK) vonkajšia dĺžka [cm]

Angličtina [palec]

Francúzština EÚ [steh]

✔︎

 

 

205

21,5

1

33

✔︎

✔︎  

215

22,5

2

34

✔︎

✔︎  

220

23

3

35

✔︎

✔︎  

225

23,5

3,5

36

✔︎

✔︎  

230

 24

 4

37 

 

✔︎ ✔︎

240

25

5

38

 

✔︎ ✔︎

250

26

6

39

 

✔︎ ✔︎

255

26,5

6,5

40

 

✔︎ ✔︎

260

27

7

41

 

✔︎ ✔︎

270

28

8

42

 

  ✔︎

280

29

9

43

 

  ✔︎

285

29,5

9,5

44

 

  ✔︎

290

30

10

45

 

  ✔︎

295

30,5

11

46

 

  ✔︎

300

31

12

47

 

  ✔︎

310

32

13

48

 

Pohlavie
U - Unisex
Materiál
NSXAA - 35% merino vlna, 9% polyamid Ag+, 36% polypropylén, 20% elastan
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Farba 2
čierna
Pôvod
Ručná výroba v Českej republike
Funkčné ponožky nanosox

Funkčné ponožky nanosox

Antibakteriálne ponožky Nanosox®

Vyrábame aj funkčné antibakteriálne ponožky pod našou vlastnou značkou nanosox®. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sú tieto anatomicky tvarované ponožky a podkolienky vhodné na náročné pracovné činnosti, ale aj na bežné nosenie pri športe, cestovaní alebo turistike. Obsahujú nanočastice striebra, sú antibakteriálne a protiplesňové - potláčajú teda pôsobenie baktérií, nedráždia, nespôsobujú alergické reakcie a zabraňujú zápachu nôh.

Hlavné výhody

 • Poskytujú príjemný pocit a pohodlie, podporujú správny krvný obeh nôh a udržujú ich v teple
 • Trvalá antibakteriálna ochrana - chráni nohy pred nepríjemnými pocitmi, alergickými reakciami, mykózami, plesňovými ochoreniami a ďalšími ochoreniami
 • Rýchlo odvádzajú pot a vlhkosť, sú priedušné, mäkké a pružné
 • Eliminujú tvorbu nepríjemných pachov - možno ich nosiť niekoľko dní bez prania
 • Zosilnená päta a špička zaisťujú dlhú životnosť ponožiek
 • Anatomicky tvarované, s ochrannými prvkami a vetracími zónami
 • Atraktívny dizajn od českého návrhára obuvi
 • Obsahujú ióny striebra pre antibakteriálne vlastnosti, merino vlnu pre mäkkosť, polyamid pre vysokú pevnosť a elastan pre pružnosť a priľnavosť. 

nanosox

 

agtive material

Na motorke

Na motorke

Vynikajúca funkčná bielizeň chráni vaše telo pred potom, chladom, prehriatím, baktériami a únavou.

Dokonca aj v súťažiach najvyššej úrovne. Opakovane testované tímom Enduro Team Coufal na niekoľkých medzinárodných šampionátoch enduro, offroad a cross country.


"Funkčná bielizeň Nanobodix Agtive je absolútna bomba. Vhodné na šport, do prírody aj na bežné nosenie. Netlačí, odoláva nečistotám a baktériám. Dokonca aj týždeň bez umývania."

hovorí Jaroslav Coufal, pretekár enduro


Vďaka sofistikovanej štruktúre úpletov a pridaniu ďalších druhov elastanu a vlákien vlny Merino sme vytvorili základný sortiment funkčných odevov na všetky ročné obdobia. Funkčná bielizeň AGTIVE vytvára pocit tepla v chladnom počasí a pocit chladu v teplom počasí. 

AGTIVE je anatomicky navrhnutá a prispôsobená funkčná bielizeň pre mužov, ženy a deti.
Funkčný pre svoje výnimočné vlastnosti.

Strih je maximálne prispôsobený tvaru tela, dobre drží tvar a siluetu. Je vyrobená z pleteniny z jemných, napríklad polypropylénových, neabsorpčných vlákien obsahujúcich nanočastice striebra/zinku(Ag+/Zn+). Materiál je pletený špeciálnym spôsobom a jeho vrstvy odvádzajú vlhkosť.Odvádza pot na povrch pleteniny, nechladí na pokožke, napomáha odparovaniu, zaručuje optimálny tepelný komfort pri športe, práci a voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a pocit čistoty na dlhú dobu. Účinné zložky, t. j. ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.Nanočastice - ióny striebra/zinku obsiahnuté priamo vo vláknach pleteniny poskytujú trvalú ochranu proti baktériám, aktívne znižujú ich množenie, a tým poskytujú trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu.

Funkčné spodné prádlo pre všetkých, ktorí radi športujú a pohybujú sa alebo cestujú. Vhodné aj na všetky vonkajšie fyzické aktivity, výlety alebo prechádzky.

Funkčné odevy AGTIVE sú vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schnú a sú odolné voči znečisteniu. Vlastnosti použitého materiálu sú trvalé. Použitie plochých švov a celková vysoká kvalita spracovania dodávajú bielizni vysokú odolnosť a úžitkovú hodnotu. Výrobky AGTIVE nemusíte po každom použití umývať a aktívne tak prispievate k ochrane životného prostredia :)

 

Na motorke v chladnom počasí

Na motorke v chladnom počasí

Teplo sa oblečte... produktový rad TERMO spája dve veľmi dôležité požiadavky na udržanie tepla vo veľmi chladnom počasí - spodná vrstva z polypropylénového vlákna okamžite odvádza pot od pokožky a vrchná vrstva z jemnej priadze merino vlny zabezpečuje potrebný tepelný komfort. Najmä merino vlna má vynikajúcu schopnosť izolovať vzniknuté teplo. Wooler využijete všade tam, kde je potrebné zostať v teple, aj keď nevyvíjate vysokú fyzickú aktivitu.

TERMO
1. vrstva TERMO motokukla dlhé tričko dlhé spodky ponožky

Teplo, ktoré vytvárate, by malo zostať blízko vášho tela, najmä v chladnom počasí. Jemne česaná rubová strana TOP mateiálu vás udrží v teple. Vďaka kombinácii pevného polyamidu a pružných elastanových vlákien je rad TOP pohodlný na nosenie. Materiál je priedušný, odvádza pot a vlhkosť na povrch a poskytuje tepelný komfort. Ani pri vyššom výkone sa vaše telo neprehrieva. Hustá štruktúra úpletu a hladký povrch sa nezachytáva o ostré časti odevov, je odolný voči suchému zipsu a neplesnivie. Kvalitný materiál dopĺňajú ploché švy a detailné spracovanie s hodnotnou výšivkou. Je to testovaná a vhodná druhá vrstva určená na kombináciu s antibakteriálnymi funkčnými odevmi.

TOP  
2. vrstva TOP opasok mikina vesta nohavice

Na motorke v premenlivom počasí

Na motorke v premenlivom počasí

Pri nestálom počasí, keď sa menia teploty, napríklad na jar a na jeseň - základná vrstva z polypropylénových vlákien okamžite odvádza pot od pokožky a vrchná vrstva zabezpečuje urýchlené odparovanie vlhkosti. Špeciálny úplet je priedušný a zároveň dostatočne izoluje, aby udržal tepelný komfort. 

PRO
1. vrstva PRO motokukla tričko dlhé tričko scampolo dlhé spodky ponožky

Na motorke za každého počasia

Na motorke za každého počasia

Funkčné príslušenstvo, ktoré sa môže hodiť.

ribano motocykel čiapky pod prilbou šatka ohrievač krku opasok spodná bielizeň ponožky

Na lyžiach

Na lyžiach

Vynikajúca funkčná bielizeň chráni vaše telo pred potom, chladom, prehriatím, baktériami a únavou.

Prvá vrstva je najdôležitejšia. Hneď po farbe lyžiarskej bundy ;-)


Vďaka sofistikovanej štruktúre úpletov a pridaniu ďalších druhov elastanu a vlákien vlny Merino sme vytvorili základný sortiment funkčného oblečenia na šport a aktívne outdoorové aktivity. Funkčná bielizeň AGTIVE vytvára pocit tepla v chladnom počasí a pocit chladu v teplom počasí. 

AGTIVE je anatomicky navrhnutá a prispôsobená funkčná bielizeň pre mužov, ženy a deti.
Funkčný pre svoje výnimočné vlastnosti.

Strih je maximálne prispôsobený tvaru tela, dobre drží tvar a siluetu. Je vyrobená z pleteniny z jemných, napríklad polypropylénových, neabsorpčných vlákien obsahujúcich nanočastice striebra/zinku(Ag+/Zn+). Materiál je pletený špeciálnym spôsobom a jeho vrstvy odvádzajú vlhkosť.Odvádza pot na povrch pleteniny, nechladí na pokožke, napomáha odparovaniu, zaručuje optimálny tepelný komfort pri športe, práci a voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a pocit čistoty na dlhú dobu. Účinné zložky, t. j. ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.Nanočastice - ióny striebra/zinku obsiahnuté priamo vo vláknach pleteniny poskytujú trvalú ochranu proti baktériám, aktívne znižujú ich množenie, a tým poskytujú trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu.

Funkčné spodné prádlo pre všetkých, ktorí radi športujú a pohybujú sa alebo cestujú. Vhodné aj na všetky vonkajšie fyzické aktivity, výlety alebo prechádzky.

Funkčné odevy AGTIVE sú vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schnú a sú odolné voči znečisteniu. Vlastnosti použitého materiálu sú trvalé. Použitie plochých švov a celková vysoká kvalita spracovania dodávajú bielizni vysokú odolnosť a úžitkovú hodnotu. Výrobky AGTIVE nemusíte po každom použití umývať a aktívne tak prispievate k ochrane životného prostredia :)

Na lov a rybolov

Na lov a rybolov

Vynikajúce funkčné oblečenie chráni vaše telo pred potom, chladom, prehriatím, baktériami a únavou.

Nielen v štýlovej farbe khaki vyrábame spodnú bielizeň, tričká, mikiny, vesty a doplnky.


Vďaka sofistikovanej štruktúre úpletov a pridaniu ďalších druhov elastanu a vlákien vlny Merino sme vytvorili základný sortiment funkčného oblečenia na šport a aktívne outdoorové aktivity. Funkčná bielizeň AGTIVE vytvára pocit tepla v chladnom počasí a pocit chladu v teplom počasí. 

AGTIVE je anatomicky navrhnutá a prispôsobená funkčná bielizeň pre mužov, ženy a deti.
Funkčný pre svoje výnimočné vlastnosti.

Strih je maximálne prispôsobený tvaru tela, dobre drží tvar a siluetu. Je vyrobená z pleteniny z jemných, napríklad polypropylénových, neabsorpčných vlákien obsahujúcich nanočastice striebra/zinku(Ag+/Zn+). Materiál je pletený špeciálnym spôsobom a jeho vrstvy odvádzajú vlhkosť.Odvádza pot na povrch pleteniny, nechladí na pokožke, napomáha odparovaniu, zaručuje optimálny tepelný komfort pri športe, práci a voľnom čase, ale aj pohodlné cestovanie a pocit čistoty na dlhú dobu. Účinné zložky, t. j. ióny striebra/zinku, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.Nanočastice - ióny striebra/zinku obsiahnuté priamo vo vláknach pleteniny poskytujú trvalú ochranu proti baktériám, aktívne znižujú ich množenie, a tým poskytujú trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu.

Funkčné spodné prádlo pre všetkých, ktorí radi športujú a pohybujú sa alebo cestujú. Vhodné aj na všetky vonkajšie fyzické aktivity, výlety alebo prechádzky.

Funkčné odevy AGTIVE sú vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schnú a sú odolné voči znečisteniu. Vlastnosti použitého materiálu sú trvalé. Použitie plochých švov a celková vysoká kvalita spracovania dodávajú bielizni vysokú odolnosť a úžitkovú hodnotu. Výrobky AGTIVE nemusíte po každom použití umývať a aktívne tak prispievate k ochrane životného prostredia :)

chladné počasie

chladné počasie

Vhodné na: lyžovanie, snowboarding, jazdu na motocykli, pracovné činnosti v chladných skladoch a halách, voľný čas a cestovanie, lov a rybolov, zimné športy a treking, zimnú turistiku a všetky ostatné outdoorové aktivity v jesennom, zimnom a chladnom počasí

Tento výrobok odporúčame nosiť ako prvú vrstvu pod neabsorpčné tepelnoizolačné vrstvy v chladnejšom počasí (10 / -10 °C) s nízkou fyzickou aktivitou alebo v chladnom počasí (-10 / -20 °C) so zvýšenou fyzickou námahou.

1

Technické údaje:

Aktívne ničí aj odolné baktérie, a tým zabraňuje tvorbe zápachu. Je vyrobená z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schne a odoláva zašpineniu. Materiál je 9-krát pevnejší ako bavlna, takže je odolný voči mechanickému opotrebovaniu. Použitie plochých švov a celková vysoká kvalita spracovania dodávajú bielizni vysokú odolnosť a úžitkovú hodnotu. Po každom použití ho nemusíte umývať, takže šetrí váš čas aj peňaženku.

 • aktívne ničí aj rezistentné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • ploché švy bez lisovania
 • pohodlný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nestudí
 • rýchloschnúce a odolné voči nečistotám
 • odolné voči mechanickému opotrebovaniu
 • 9-krát silnejší ako bavlna
 • vysoká odolnosť a úžitková hodnota
 • nie je potrebné umývať po každom použití
premenlivé počasie

premenlivé počasie

Vhodné na: všetky vonkajšie a vnútorné aktivity, cestovanie a pobyt vonku a všetky ostatné vonkajšie aktivity na jar a na jeseň, v premenlivom počasí

Tento výrobok odporúčame nosiť ako prvú vrstvu pod neabsorpčné tepelnoizolačné vrstvy v premenlivom počasí (15/0 °C) s nízkou fyzickou aktivitou alebo v chladnom počasí (10 -10 °C) so zvýšenou fyzickou námahou.

1 1

Technické údaje:

Aktívne ničí aj odolné baktérie, a tým zabraňuje tvorbe zápachu. Je vyrobená z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schne a odoláva zašpineniu. Materiál je 9-krát pevnejší ako bavlna, takže je odolný voči mechanickému opotrebovaniu. Použitie plochých švov a celková vysoká kvalita spracovania dodávajú bielizni vysokú odolnosť a úžitkovú hodnotu. Po každom použití ho nemusíte umývať, takže šetrí váš čas aj peňaženku.

 • aktívne ničí aj rezistentné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • ploché švy bez lisovania
 • pohodlný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nestudí
 • rýchloschnúce a odolné voči nečistotám
 • odolné voči mechanickému opotrebovaniu
 • 9-krát silnejší ako bavlna
 • vysoká odolnosť a úžitková hodnota
 • nie je potrebné umývať po každom použití
FullWallet review - nanosox PRO AN-ATOMIC funkčné ponožky - recenzia: ★★★★★

FullWallet review - nanosox PRO AN-ATOMIC funkčné ponožky - recenzia: ★★★★★

funkčné ponožky nanosox® PRO AN-ATOMIC

 • Veľkosti: 35-38 / 39-42 / 43-47
 • Materiál: NSXAA - 35% merino vlna, 9% polyamid Ag+, 36% polypropylén, 20% elastan
 • Farba: čierna / sivá / modrá / nebesky modrá / zelená / khaki / ružová / červená / oranžová / béžová / žltá
 • Nanočastice striebra majú antibakteriálne a antimykotické účinky
 • Zosilnená päta a špička
 • Kompresia cez lýtko
 • Hodnotenie: ★★★★★

nanosox PRO AN-ATOMIC podkolienky

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk