nanoQIX - ničiteľ trenia - 3

Ničiteľ trenia. Prísada do mazív. Znižuje vnútorné mechanické straty a chráni pred opotrebovaním v motoroch, strojoch a mechanizmoch. Dávkovanie 0.08 g na 1 liter oleja. Zvoľte variantu podľa objemu oleja v litroch. 100% nano častíc koncentrát.... viac
Bežná cena: 36.63 EUR (-50%)
15.12 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
18.29 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

nanoQIX - ničiteľ trenia

Ničiteľ trenia. Prísada do mazív.

Znižuje vnútorné mechanické straty a chráni pred opotrebovaním v motoroch, strojoch a mechanizmoch.

>  nanoQIX - Dávkovanie 0.08 g na 1 liter oleja. Zvoľte variantu podľa objemu oleja v litroch.

>>  100% nano častíc koncentrát.
 

nanoQIX prísada do mazív

 

Produkt nanoQIX PolyVit je zložený zo špeciálne syntetizovaných nanodispergovaných práškov z oxidu kremičitého, oxidu hlinitého a tepelne štiepeného interkalovaného grafitu s veľkosťou častíc najviac 20 nanometrov a

 • navrhnutý tak, aby znižoval vnútorné mechanické straty a chránil trecie pary pred opotrebovaním pri strojoch a mechanizmov
 • nemenia chemické vlastnosti mazív
 • rovnako vykazuje svoje tribotechnické vlastnosti, a to ako v olejoch, tak v polymérnych mazivách
 • má vysoké čistiace vlastnosti: k tomuto účinku dochádza už v prvých hodinách prevádzky motorov, systémov a mechanizmov

 

Významné zníženie trenia v kinematických pároch motorov, zariadenie, prevodoviek, jednotiek a mechanizmov ukazujú nasledujúce výsledky:

 • Zvýšenie efektivity ošetrených mechanizmov najmenej o 12%
 • Predĺženie životnosti mazív najmenej dvakrát
 • Predĺženie životnosti generálne opravy najmenej dvakrát
 • Zníženie množstva škodlivých emisií do atmosféry o 25 až 40%
 • Zníženie hluku mechanizmov
 • Zarovnanie a zvýšenie kompresie
 • Rast prijaté elektriny z ošetrených energetických zariadení viac ako o 12%
 • Efekt používania nanoQIX trvá 50 000 km

 

Po aplikácii nanoQIX do mechanizmov sa vytvorí stabilný micelárny systém a na trecích plochách sa vytvorí stabilný dlhodobý antifrikční viacvrstvový povlak. Micely sú nanočastice, dostatočne stabilné po dlhú dobu, častice vzájomne nemiešateľných látok (ultra- / nano- / dispergované prášky) vytvorené v roztokoch (mazivá), získané zmiešaním (homogenizácia) látok a vytvorením novej štruktúry v mazivách - micelárny (klastrový) systém. Mechanickým pohybom trecích párov sa systém znova reštartuje.
nanoQIX

Vytvorenie antifrikčního povlaku na pracovných plochách trecích párov:

 • Pri prevádzke motorov, zariadenia, ich prevodov sa vznikajúce nečistoty, uhlíkové a iné usadeniny ukladajú na povrchy trecích párov.
 • Po aplikácii nanoQIX do mazacieho systému začína proces aktívnej interakcie častíc chemických zložiek s pracovnými povrchmi, ich čistenie a premývanie.
 • Dochádza k odlučovanie nečistôt, uhlíkových usadenín a lakov z pracovných plôch trecích párov a ich odstraňovanie cez olejové filtre.
 • Na povrchu trecích párov sa počas mechanickej práce v mazacom systéme vytvorí stabilný a trvanlivý dlhodobý antifrikční viacvrstvový povlak.
Antifrikční povlaky vytvorené na pracovných plochách trecích párov umožňujú dosiahnuť významné technické a ekonomické účinky, a to aj pri absencii mazív.

 

Po zavedení do mazacích systémov spaľovacích motorov, zariadení, jednotiek a mechanizmov sa vytvorí stabilný micelárny (klastrový) systém a na pracovných povrchoch sa vytvorí dlhodobo odolný a porézny viacvrstvový antifrikční povlak s hrúbkou 5 až 7 mikrónov, ktorý vykazuje vysokú odolnosť proti oderu a dielektrické vlastnosti, prispievajúce k významnému zníženiu elektrochemickej korózie a koeficientu trenia na hodnoty nepresahujúce 0,0006μ.

Povlak vytvorený na pracovných povrchoch trecích párov umožňuje dosiahnuť významných technických a ekonomických účinkov, a to aj pri absencii mazania, pretože pórovitosť povlaku zachováva na pracovných povrchoch trecích párov na molekulárnej úrovni významný obsah častíc maziva (oleje, polymérne mazivá). Povlak sa vytvára pri teplote a tlaku vytváranom mechanickým prevádzkou trecích párov.

Obsah nanoQIX pri pridaní do mazív je 0,08 g / l pre oleje a významné makro efekty presvedčivo potvrdzujú prebiehajúce zmeny v nanoškále.

Keď je nanoQIX zavedený do mazacích systémov, je zaznamenaná stabilizácia zmáčavosti a tekutosti mazív, ich vlhkostná odolnosť a mrazuvzdornosť, pevnostné vlastnosti a navyše produkt v skutočnosti pôsobí ako inhibítor korózie.

Taktiež bol zaznamenaný účinok nového kvalitatívneho správania výkonnostných vlastností polymérnych tukov v ložiskách a hydraulických mechanizmoch, zvýšenie ich reologických vlastností v zónach silového kontaktu.

Zloženie nanoQIX nemení svoje kvality pri teplotách od -60°C do +900°C.

Zavedenie produktu nanoQIX do mechanizmov nemá na ne žiadny škodlivý účinok a nemôže spôsobiť poruchy a výpadky.

 


Aplikácia je jednoduchá:
nanoQIX

 • Doporučený pomer nanoQIX prášku je 0,08 gramov na 1 liter oleja.
 • Zaistite na pracovisku aplikácie dobré osvetlenie a úplné bezvetrie.
 • Pripravte suspenziu prášku a oleja používaných vo spracovávanom motora alebo mechanizmu. Do plastovej alebo sklenenej nádoby nalejte 50-100 ml oleja a nanoQIX prášok. Dôkladne 3-5 minút premiešajte nekovovou tyčinkou.
 • Pripravenú suspenziu nalejte do teplého motora. Nechajte motor (mechanizmus) bežať na voľnobeh po dobu 5 minút. Po aplikácii v motore auta vykonajte zahrievaciu jazdu bez prudkých zrýchlenia počas 10 minút pri nízkych otáčkach motora (2500 / min).

Aplikáciu nanoQIX odporúčame vykonávať po výmene oleja a filtra. Účinok trvá až 50.000 km. Zavádzanie prášku nanoQIX do mechanizmov nespôsobí ich poruchu ani znehodnotenie. Prášok nanoQIX nemenia chemické zloženie mazív a nie je aditívom. Prášok nanoQIX je bezpečný a nehorľavý produkt. Pri práci s nanoQIX dodržujte pravidlá bezpečnosti a ochrany zdravia, pokiaľ výrobok dostane na pokožku, umyte ju mydlom a vodou. Technické a ekonomické ukazovatele sa nemení pri teplotách od -60 °C do +900 °C. Skladujte v suchých vetraných miestnostiach v obale výrobcu pri teplote vzduchu určené pre skladovanie mazív.

 

Aplikácia nanoQIX - zníženie hluku motora

Pôvod
SK / EU
Aplikácia nanoQIX - zníženie hluku motora

Aplikácia nanoQIX - zníženie hluku motora

nanoQIX - ničiteľ trenia

Prísada do mazív.

Znižuje vnútorné mechanické straty a chráni pred opotrebením v motoroch, strojoch a mechanizmoch.

> nanoQIX - Dávkovanie 0.08 g na 1 liter oleja. Zvoľte variant podľa objemu oleja v litroch.

>> 100% nano častíc koncentrát.

 

Významné zníženie trenia v kinematických pároch motorov, zariadení, prevodoviek, jednotiek a mechanizmov ukazujú nasledujúce výsledky:

 • Zvýšenie efektivity ošetrených mechanizmov najmenej o 12%
 • Predĺženie životnosti mazív najmenej dvakrát
 • Predĺženie životnosti generálnej opravy najmenej dvakrát
 • Zníženie množstva škodlivých emisií do atmosféry o 25 až 40%
 • Zníženie hluku mechanizmov

nanoQIX - ničiteľ trenia

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk