Novinka v roku 2023

Rozhodli sme sa ponechať posúdenie toho, či ceny zodpovedajú hodnote, kvalite a vlastnostiam výrobkov, výlučne na našich zákazníkoch. Preto od začiatku roka 2023 neuvádzame výšku bežnej ceny a výšku zľavy. Existuje len jedna predajná cena výrobku.
Pre našich stálych zákazníkov ponúkame vernostný program. Po registrácii a prihlásení do svojho účtu môžete využívať znížené ceny, kredity za každý nákup, možnosť uplatniť kredity ako zľavu na nákup a špeciálne akcie a ponuky

Pod tlakom inflácie a rastúcich cien materiálov, najmä merino vlny, sme boli nútení upraviť ceny našich výrobkov. Väčšími zmenami prechádza len sortiment MERINO, zatiaľ čo ceny ostatných výrobkov sa mierne upravujú alebo zostávajú nezmenené.

E-shop je teraz preložený do 14 jazykov a oslovujeme zákazníkov z celej Európy. Naše produkty ponúkame aj prostredníctvom trhovísk, ako sú Mall, Allegro, Alza, a pripravujeme eMag, Kaufland a ďalšie.

Pripravujeme zaujímavé novinky a postupne budeme dopĺňať našu ponuku.

V súčasnosti prebieha výroba výrobkov na zimnú sezónu zo sérií TERMO a MERINO. Nasledovať budú kombinézy Ribano. Potom jarná séria programov PRO a TOP. Do leta pridáme aj série COOL a GOLF.

V decembri sa cestovateľ Standa Tikal vybavený našimi produktmi vydal na koniec sveta cez Galapágy do Ohňovej zeme. Určite dôkladne skontroluje oblečenie. Po návrate sa s nami podelí o svoje zážitky z cesty.

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Ukrainian
uk