MERINO

Najpredávanejšie

agtive® MERINO - funkčné oblečenie do veľmi chladného počasia

Teplo sa oblečte... Táto produktová línia spája dve veľmi dôležité požiadavky na udržanie nášho tela v teple vo veľmi chladnom počasí - kombinácia materiálov v úplete konštruovanom s vyššou gramážou vyplňujúca profil úpletu malými vzduchovými medzerami prináša tepelnú izoláciu a vysoký podiel jemnej merino vlny zabezpečí potrebný tepelný komfort. Najmä merino vlna má vynikajúcu schopnosť izolovať vzniknuté teplo. MERINO využijete všade tam, kde potrebujete zostať v teple, aj keď nevyvíjate vysokú fyzickú aktivitu.

Spodná bielizeň s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami vďaka kombinácii hrejivej merino vlny, polyesteru a ďalších prísad. Svoje miesto si nájde všade tam, kde nie je možnosť fyzickej aktivity a vo veľmi chladnom počasí. Výrazný anatomický dizajn a netlačiace ploché švy zvyšujú pohodlie používateľa.

Vhodné na: extrémne lyžovanie, zimné cestovanie na motorke, pracovné aktivity v chladnom počasí, lov a rybolov, zimné športy a treking, zimnú turistiku a pobyt vonku v zime a veľmi chladnom počasí.

Použitý materiál:

Vyrobené z nanoagregátu MERINO 230g/m2 (54% Merino vlna, 21% polyester Thermo°Cool, 21% lyocell Tencel® C, 4% polyamid)

agtive MERINO

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk