GOLF

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

agtive® GOLF - funkčné oblečenie

Výrobky GOLF sú vrchné oblečenie na bežné nosenie. Sú koncipované ako odevy so sofistikovanou optikou a doplnené hodnotnými, ale jemnými výšivkami. Odvádzajú pot a prispievajú tak k príjemnému pocitu aj v teplejších mesiacoch. Udržujú vaše telo v suchu a prostredie bez zápachu. V lete netvoria viditeľné mapy potu, a preto sú určené všade tam, kde chcete vyzerať stále sviežo. Poteší vás ich ľahká údržba, nestarnúca povrchová úprava a farebná stálosť...

Začína sa éra funkčného oblečenia v každodennom živote a v práci. Atraktívny dizajn, prepracované detaily a príjemný a ľahký materiál - to sú základné atribúty produktového radu GOLF. Materiál, z ktorého sú výrobky vyrobené, vás príjemne prekvapí svojím vysokým výkonom a takmer nenáročnou údržbou.

Vhodné na: bežné nosenie, prácu v hygienickom prostredí, cestovanie a všetky halové športové aktivity, golf, voľný čas, relax.

Použitý materiál

Vyrobené z nanoagregátu GOLF (150 g/m2 - 100 % polypropylén Ag+ (nanočastice striebra), a teda trvalá a nevstrebateľná ochrana proti baktériám a následnému zápachu. Udrží vás v čistote po dlhú dobu.

GOLF

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es