Nanoagentné materiály

COOL
COOL
GOLF
GOLF
PRO
PRO
SILUET
SILUET
ŠPORT
ŠPORT
TERMO
TERMO
TOP
TOP
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

STOP MICROB & VIRUS

Pre antibakteriálne funkčné oblečenie a spodnú bielizeň

Pletené zo špeciálneho polypropylénového/polyesterového vlákna ošetreného antibakteriálnou antivírusovou prísadou na báze iónov striebra. Zabraňuje rastu baktérií a vírusov, znižuje nepríjemný zápach a zabezpečuje hygienickú sviežosť. Nie je škodlivý pre ľudí ani životné prostredie.

Už dlho je známe, že nenasiakavé textilné materiály, v tomto prípade väčšinou polypropylén, sú vhodnejšie na odvod potu od tela ako väčšina prírodných vlákien. Odvádzanie vodných pár od pokožky zaručuje lepší tepelný komfort, pokožka zostáva suchá a vytvára pocit tepla v chladnom počasí a pocit chladu v teplom počasí. Vďaka sofistikovanej štruktúre úpletov a pridaniu ďalších druhov elastanu a vlákien vlny Merino sme vytvorili základný sortiment funkčných odevov na všetky ročné obdobia. Každý výrobok z tohto sortimentu je však potrebné vybrať nielen podľa teploty okolitého prostredia, ale aj podľa činnosti, ktorú očakávate, že budete vykonávať.

Úroveň nanotechnológií v textilnom priemysle nám umožňuje vytvárať úplety a výrobky, ktoré majú revolučné vlastnosti: trvalé antimikrobiálne a antibakteriálne funkcie, t. j. dlhodobo nezapáchajúce prostredie, a tým zaručený pocit hygienickej čistoty. Naše výrobky vydržia niekoľko dní a nemusíte ich umývať po každom použití. Výrobky sa nemusia žehliť a sú odolné voči mastnote, vode, olejom a kyselinám... Znížením počtu pracích cyklov, nákladov na energiu a pracie prostriedky na údržbu našich výrobkov výrazne šetríte svoj čas a životné prostredie :)

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es