NANO.MED.CLEAN filtr - certifikácia

Najpredávanejšie

Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom potvrdila certifikátom (VFE - Viral Filtration Efficiency) rešpektovaná laboratória Nelson Labs v USA. Jedná sa o tenkú textíliu obsahujúcu nanovlákennou štruktúru. Užívatelia si ho môžu vložiť do látkoveho rúška, a chrániť sa tak celý deň. Je ľahký a vysoko priedušný, takže uľahčuje dýchanie. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosti dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov

Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom potvrdila certifikátom (VFE – Viral Filtration Efficiency) rešpektované laboratórium Nelson Labs v USA. Jedná sa o tenkú textíliu obsahujúcu nanovlákennú štruktúru. Užívatelia si ho môžu vložiť do látkovej rúšky, a chrániť sa tak celý deň. Je ľahký a vysoko priedušný, takže uľahčuje dýchanie. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosť dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Všetka výroba prebieha v SR. Doba účinnosti materiálu je stanovená na 12 hodín. Oproti konkurencii sa líšia predovšetkým vysokou mierou priedušnosti, a to 200 l/m²/s.
Nanofiltre sú určené na vkladanie do textilných rúšok. Filter má certifikáciu CE a je vedený na SÚKL ako príslušenstvo zdravotníckeho prostriedku.

V odkaze nájdete protokoly VFE, BFE a PFE z Nelson Labs a vyhlásenie o zhode (CE).

NANO filter

NANO filtraci

Zobraziť viac
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk