GOLF

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

agtive® GOLF - funkčné odevy

Výrobky radu GOLF sú vrchné odevy na každodenné nosenie. Sú koncipované ako odevy s prepracovanou optikou a doplnené hodnotnú, ale decentné výšivkou. Odvádza pot a tým prispievajú ku komfortnému pocitu aj v teplých mesiacoch. Udržujú vaše telo v suchu a prostredí bez pachov. V lete netvorí viditeľné mapy od potu a sú teda predurčené všade tam, kde chcete stále vyzerať sviežo. Ich ľahká údržba, nežehlivá úprava a stálofarebnosť vás nadchne ...

Začína doba funkčného odievania aj v bežnom živote a v práci. Atraktívny dizajn, prepracované detaily a príjemný a ľahký materiál - to sú základné atribúty radu výrobkov GOLF. Materiál, z ktorého sú produkty ušité, vás príjemne prekvapí svojimi vysokými úžitkovými vlastnosťami a takmer bezpracnú údržbou.

Vhodné pre: bežné nosenie, prácu v hygienickom prostredí, cestovanie a všetky športové aktivity v halách, golf, voľný čas, relax.

Použitý materiál

Vyrobené z materiálu nanoagent GOLF (150g/m2 - 100% polypropylén Ag+) - nanočastice striebra a teda permanentná a nevypratelná ochrana proti baktériám a následnému zápachu. Zabezpečia Vám pocit čistoty po dlhú dobu.

GOLF

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
IČO: 09810994
IČ DPH (DIČ): CZ09810994
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk